Kalendarz Charytatywny 2020

Pomaganie jest świetne!

Szczególnie, jeśli służy czworonogom -przyjaciołom ludzi.
I choć często padają one naszą ofiarą, nie są niestety w stanie godnie żyć bez naszej pomocy.

Z tą ideą, już po raz czwarty szablistka Angelika Wątor, zdobywczyni złotego medalu I. Igrzysk Europejskich w Baku, przygotowała Charytatywny Kalendarz Gwiazd, na którego kartach pojawili się m.in.:

  • Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Justyna Święty-Ersetic, Joanna Moro,Łukasz Zagrobelny, Kali i Jeremi Sikorski.
  • Dochód ze sprzedaży kalendarza przekazany zostanie na rzecz akcji „Karmimy Psiaki”.

Szczególnie chętnie włączamy się w akcje wspierające bezbronnych czworonogów, którzy bez naszego wsparcia często trafiają do schronisk lub żyją w uwłaczających godności warunkach.

Przemoc, porzucenie i problem cierpienia, to główne powody, dla których utytułowana polska szablistka Angelika Wątor już po raz czwarty, a drugi z udziałem znanych i lubianych przedstawicieli świata sportu i show biznesu, przygotowała charytatywny kalendarz w szczytnym celu wsparcia bezbronnych zwierząt.

Jego powstanie nie było łatwym przedsięwzięciem, ale dzięki włączeniu się w akcję wielu przyjaciół czworonogów, kolejny raz udało się zwrócić uwagę na wszelkie problemy psów i przekazać światu idee pomocy potrzebującym.

Każdy z nas uwielbia pomagać.

Zawsze lubiłam pomagać.

Sama jestem właścicielką trzech psów i dwóch kotów, które od dziecka stanowią część mojej rodziny. Wychowywałam się ze zwierzętami i zawsze uczona byłam szacunku do nich i miłości, która ze strony czworonogów jest bezinteresowna. To zwierzęta najbardziej czekają na nas, kiedy wracamy do domu. Wiem coś o tym, bo jako sportowiec bardzo często wyjeżdżam na zawody i wtedy szczególnie brakuje mi moich futrzastych przyjaciół –mówi pomysłodawczyni przedsięwzięcia, szablistka Angelika Wątor.

Niestety bardzo często sama byłam świadkiem przemocy wobec zwierząt, którym chętnie pomagam i przygarniam pod swój dach, by wreszcie żyły w godnych dla siebie warunkach. Z przyjemnością włączam się również w liczne akcje charytatywne, bo każda pomoc się liczy. Cztery lata temu podjęłam decyzję, że również sama chciałabym się przyczynić do promocji problemów zwierząt i wesprzeć potrzebujące psy, nie tylko wizerunkiem sportowca, ale także konkretnym wsparciem materialnym.

Tak zrodziła się idea kalendarza, do której od dwóch lat staram się zarazić kolegów i koleżanki z najróżniejszych światów życia publicznego– dodaje Angelika.

Charytatywny Kalendarz Gwiazd Angeliki Wątor jest autorskim pomysłem szablistki.

W edycji 2020 na kartach kalendarza obecni są:

  • aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan, aktorka Katarzyna Skrzynecka, wokalistka Ewelina Lisowska, lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic, aktorka Joanna Moro, aktorka i wokalistka Agnieszka Mrozińska, aktorka Ewelina Ruckgaber, modelka Sandra Gutkowska, raper Marcin Kamil Gutkowski „Kali”, wokalista Łukasz Zagrobelny, zawodnik MMA Artur „Kornik” Sowiński oraz wokalista Jeremi Sikorski.

Skorzystaj z Formularza

WYCENA

Wybierz BUDYNEK

Zmieniaj okna, drzwi, rolety i bramy